Fotografka Olivia Konicka jest naszą specjalistką od końskich sesji. To Ona zrealizowała sesję z poprzedniego numeru w stadninie (sesja okładkowa). Nikogo, zatem nie zdziwiło, że i w tym wydaniu fotografować będzie sesję z koniem. Z tą różnicą, że tym razem koń był… na 22 piętrze wieżowca w Warszawie!

Cudowny widok na panoramę deszczowej Warszawy stworzył niepowtarzalny klimat tej sesji. Bardzo glamour. Bardzo sexy. Bardzo błyszczący. Zjawiskowa, rudowłosa modelka. Trzy piękne suknie, które w zestawieniu z błyszczącymi dodatkami wyglądały niesamowicie szykownie! Złoto króluje w ślubnych aranżacjach już od zeszłego roku. Jak pamiętacie w poprzednim numerze zaprezentowaliśmy sesję Cinderella ze złotem w roli głównej. W tej edycji, złota sesja jest bardziej surowa. Zaledwie kilka dodatków, ale wyrazistych – złote liście, naczynia, papeteria.

Zaraz zapytacie, ale co z tym koniem?! Koń oczywiście był! Słynny koń, który pojawił się w wielu programach telewizyjnych, został również dostarczony przez Fabrykę Pasji na naszą sesję. Jeśli lubicie kontrasty, wielkomiejski szyk, nieoczywiste połączenia to z pewnością polubicie naszą sesję w chmurach i naszą złotą gwiazdkę.

Serdecznie dziękuję Pure Sky Club za pomoc w realizacji sesji. Ogromne podziękowania kieruję do niezwykle pozytywnej i energetycznej Pani Żanety Odolczyk. Całą sesję możecie zobaczyć w magazynie BRIDELLE STYLE od strony 348.

zdjęcia: OLIVIA KONICKA dla Bridelle STYLE