KOOPERACJA

KOOPERACJA PRZY REALIZACJACH SESJI ZDJĘCIOWYCH

Jeśli jesteś fotografem, florystą, projektantem, filmowcem lub zajmujesz się czymkolwiek innym, co związane jest z branżą ślubną, możesz zgłosić swoją kandydaturę do współpracy przy realizacjach sesji zdjęciowych do magazynu. Zapraszamy do kontaktu sklepy, salony, obiekty weselne itp. Do tej pory pracowaliśmy z ponad 200 osobami i firmami związanymi z branżą ślubną!

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe, oryginalne i kreatywne pomysły! Uwielbiamy sympatycznych, szalonych i pomysłowych twórców!

Przy każdej sesji pracuje kilkanaście osób. Niektóre bezpośrednio realizują sesję, inne dostarczają fantastyczne produkty, które biorą udział w sesji.

Przykładowa realizacja w której udział bezpośrednio wzięło 8 osób, a kilkanaście innych przygotowało piękne dekoracje, papeterię, biżuterię, buty i suknie. Backstage z sesji The Hollywood Goddess.

pzak1

fotografia Przemek Żak

pzak2 pzak3

fotografia Przemek Żak

pzak4

fotografia Przemek Żak

pzak5 pzak6

fotografia Przemek Żak

pzak7

fotografia Przemek Żak

WSPÓŁPRACA

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i wziąć udział w realizacjach sesji, albo produkujesz lub sprzedajesz wyjątkowe produkty, albo jesteś właścicielem pięknego obiektu, odeślij poniższe informacje na maila wspolpraca@bristyle.pl

1. imię i nazwisko

2. branża w której pracujesz

3. twoja strona www, blog, facebook – miejsce, gdzie możemy zapoznać się z twoimi realizacjami

4. miasto w którym mieszkasz

Bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź o współpracy oraz wyrozumiałość, ponieważ w jednym wydaniu magazynu jest średnio od 5 do 8 sesji stylizacyjnych, a zgłoszeń od chętnych wielokrotnie więcej. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia współpracy z wybranymi osobami i firmami. O wyborze osób, firm i produktów do sesji decyduje wydawca magazynu.

k1 k2 k5

Leave a reply

Your email address will not be published.