Czekałam, czekałam … i się doczekałam! Na sesję w stylu boho – vintage z angielskimi różami i starymi koronkami czekałam tak naprawdę od pierwszego numeru magazynu. Kocham brudne pastele, romantyczne stylizacje i nostalgiczne przedmioty. Kiedy pojawiła się okazja realizacji takiej stylizacji, nie wahałam się nawet chwili! Stare XIX-wieczne łóżko, kufry, pudła, walizy, manekin w motyw moich ukochanych róż i pięć wyjątkowych sukni.

I byłoby pięknie i bajkowo, gdyby nie fakt, że z całą scenografią musieliśmy wdrapać się na 3 piętro. Na szczęście na górze czekały na nas pączki (sesja odbyła się w Tłusty Czwartek), kawa i herbata, więc nasze samopoczucie uległo znaczącej poprawie. Nie na długo jednak, ponieważ na parterze tego samego budynku odbywała się równolegle… druga sesja do magazynu! Tak! Na parterze w totalnie innej scenografii, druga ekipa realizowała sesję, którą zobaczycie na stronie 636. W związku z czym musiałyśmy non stop biegać po schodach, aby dopilnować zmiany stylizacji, fryzur i makijażu.

Romantyczne stylizacje będą zawsze modne. Mogą zmieniać się palety barw, mogą zmieniać się trendy w tkaninach i krojach, ale nie zmieni się nigdy styl i charakter ślubnego looku. Sesja z różami i koronkami to ukoronowanie wszystkich dotychczasowych zrealizowanych przez nas sesji stylizacyjnych. Mój osobisty szczyt ślubnego designu. Zabieram Was na przygotowania do pokoiku romantycznej Panny Młodej. Całą sesję możecie zobaczyć w magazynie BRIDELLE STYLE od strony 146.

 

zdjęcia: MAGDALENA PIECHOTA dla Bridelle STYLE