BRISTYLE

MAGAZYNY ŚLUBNE ONLINE BRIDELLE STYLE

Magazyn Bridelle STYLE to pierwszy polski magazyn ślubny online, który powstał w 2012 roku z okazji 3 urodzin bloga ślubnego Bridelle.pl

Pierwsze wydanie liczące blisko 1000 stron było połączeniem prezentacji najpiękniejszych polskich ślubów wraz z wyprodukowanymi przez naszą redakcję sesjami zdjęciowymi. Po ogromnym sukcesie magazynu Bridelle ONLINE WEDDING MAGAZINE, powstał magazyn Bridelle STYLE, który poświęcony jest tylko realizacjom sesji zdjęciowych z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych firm z branży ślubnej.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 40 stylizacyjnych sesji ślubnych przy współpracy z wyjątkowymi firmami i markami. Dziś każde wydanie magazynu jest czytane przez średnio 500 000 Czytelników z całego świata.

cover style 4 bri

W 2014 roku z okazji 5 urodzin bloga powstało podwójne wydanie jubileuszowe, które jest największą polską produkcją tego typu.  Żaden magazyn ślubny w Polsce nie zrealizował tego, co my zrobiliśmy w podwójnym wydaniu!

W wyjątkowej, bo podwójnej edycji magazynu urodzinowego zrealizowaliśmy 14 sesji zdjęciowych. Wszystkie sesje zostały przygotowane i zrealizowane przez ekipę bloga Bridelle, naszych partnerów strategicznych oraz zaproszonych do współpracy gości.

Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy w tej edycji współpracować m.in.: z Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Katya Katya Shehurina, Alan Hannah, La Mania, Paprocki&Brzozowski, Justyna Kodym,  Miss Bridelle, Pronovias, Anna Kara, Royal Splendor.

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo i będziecie nas odwiedzać również po ślubie :-) Zapraszamy do lektury, a firmy z branży ślubnej do współpracy.

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z

GALIA LAHAV HAUTE COUTURE

ZAHAVIT TSHUBA

JANNIE BALTZER

ALAN HANNAH

RHAPSODIE PARIS

KATYA KATYA SHEHURINA

MACIEJ ZIEŃ

LA MANIA

PAPROCKI&BRZOZOWSKI

VIOLA ŚPIECHOWICZ

JUSTYNA KODYM

RINA COSSACK

LEWANOWICZ

APART

LOFT 37

KSIS

FANFARONADA

ZAREMBA

 HAT COMPANY

WHITE EVER

I WIELE INNYCH!

 

k4 k5 k6

Leave a reply

Your email address will not be published.